میراث | Inheritance 2020
شب
روز

میراث | Inheritance 2020

از 2 رای
دوبله فارسی
محصول : USA
زبان : English
کارگردان : Vaughn Stein
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 51 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

فیلم میراث 2020 ، داستان این فیلم با مرگ یک بزرگ خاندان ثروتمند آغاز می شود. بعد از فوت او میراث بسیار زیادی از او برای خانواده اش بجا می ماند که باعث می شود …

دانلود فیلم میراث 2020 با لینک مستقیم

دانلود فیلم Inheritance 2020 با دوبله فارسی

کیفیتHD 1080p , 720p , 480p + زیرنویس و دوبله فارسی قرار گرفت

معرفی فیلم Inheritance 2020

ارث یا میراث (به انگلیسی: Inheritance) نام فیلمی مهیج محصول 2020 آمریکاست. فیلم را وون استاین کارگردانی کرده و فیلم‌نامهٔ آن را متیو کندی نوشته‌است. بازیگرانی چون لی‌لی کالینز، سایمون پگ، کانی نیلسن و چیس کرافورد در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. ارث در 22 ماه مهٔ 2020 از سوی ورتیکال انترتینمنت منتشر شده‌است.

Inheritance 2020 , A patriarch of a wealthy and powerful family suddenly passes away, leaving his daughter with a shocking secret inheritance that threatens to unravel and destroy the family.

داستان فیلم Inheritance 2020

یک فرد نیویورکی ثروتمند به نام آرچر مونرو به‌طور ناگهانی می‌میرد. او یک پسر دارد که در آستانهٔ مبارزات انتخاباتی است و دخترش لورن دادستان منطقه‌ای منهتن است. پس از قرائت وصیت‌نامه وکیل خانواده به نام هارولد بسته‌ای را که آرچر بدو سپرده بود به دخترش می‌دهد. در آن یک فلش‌دیسک است که ویدیویی از آرچر ضبط شده و به دخترش ارثی را زیرزمینی در نزدیکی خانه‌یشان می‌سپارد. لورن به زیرزمین یادشده سرمی‌زند و در آنجا مردی را اسیر می‌بیند که خود را مورگن معرفی می‌کند. مورگن می‌گوید که سی سال است در اینجا زندانی است، دوست پدرش بوده و پس از یک تصادف که منجر به مرگ نوجوانی شده، آرچر برای فاش نشدن رازش او را در اینجا زندانی کرده‌است. همچنین او رازهایی را هم از آرچر برای لورن فاش می‌کند که باعث شوکه شدن او می‌شود. لورن نمی‌داند چه کار کند، سرانجام پس از کشاکش زیاد با خود تصمیم می‌گیرد آن مرد را به شرط سکوت آزاد کند. لورن هویتی تازه برای مرد تدارک می‌بیند و پول قابل توجهی را هم در اختیار او می‌گذارد تا از کشور خارج شود؛ ولی وقتی به خانه بازمی‌گردد مادرش متوجه رویداد شده و او را متوجه اشتباه وحشتناکی که با آزاد کردن آن مرد کرده می‌کند.

برای دانلود فیلم Inheritance 2020 با دوبله فارسی به باکس دانلود مراجعه کنید.

بخش دانلود
2 باکس دانلود
ترافیک مصرفی برای دانلود و تماشا نیم بها میباشد
نظرات و نقدها 0

زدفلیکس
شب
روز