بهت | Boht
شب
روز

بهت | Boht

از 1 رای
لینک‌های دانلود قانونی و مصرف اینترنت برای دانلود نیم بها می‌باشد
محصول : Iran
زبان : Persian
ژانر : درام
کارگردان : Abbas Rafei
سال ساخت : 2020
زمان :1 ساعت و 26 دقیقه
رده بندی سنی : مشخص نشده
خلاصه داستان :

فیلم بهت ، زوجی از قشر متوسط ایران امروز، پس از 20 سال فراق اکنون که همدیگر را یافته اند برای تحکیم این عشق،سرنوشت بچه هایشان را با زوجی از طبقه پایین جامعه گره می زنند، غافل از اینکه این آغازی برای فروپاشی هر دو خانواده است.

دانلود فیلم ایرانی بهت با ترافیک نیم بها و کیفیت Full HD

دانلود فیلم ایرانی بهت با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی بهت با کیفیت عالی

کیفیت BLURAY , 1080p , 720p , 480p قرار گرفت

معرفی فیلم بهت

فیلم بهت به کارگردانی عباس رافعی در سال 1396 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم مهتاب کرامتی، رعنا آزادی ور، علیرضا آقاخانی , محمدرضا رهبری به هنرمندی پرداخته‌اند. داستان این فیلم درباره زوجی است که از قشر متوسط ایران امروز، پس از 20 سال فراق اکنون که همدیگر را یافته اند برای تحکیم این عشق، سرنوشت بچه هایشان را با زوجی از طبقه پایین جامعه گره می زنند، غافل از اینکه این آغازی برای فروپاشی هر دو خانواده است.

 

درباره فیلم سینمایی بهت

درامی عاشقانه جدید و جذاب که محصول سال 1396 ایران می باشد و به کارگردانی و نویسندگی عباس رافعی ساخته شده است همچنین تهیه کنندگی این اثر را محمد نشاط بر عهده داشته است نکته قابل توجه حضور تنها چند بازیگر اصلی در این فیلم می باشد که داستانی کوتاه و جذاب را برای شما به تصویر خواهند کشاند.

اکران آنلاین این فیلم به تازگی استارت خورده است و پیش بینی می شود یکی دوماه پس از آن در نمایش خانگی به صورت قانون پخش بشود هر چند که مشخص نیست که بازدید از آن به چه صورت به عمل می آید اما پیش بینی شده است که بتواند حداقل انتظارات سازنده هایش بر آورد سازد در این دوران قرنطینه و ایام تعطیلی سینما ها برخی مراکز عمومی شاهد اکران اینترنتی آثار نظیر ( فیلم خروج ) بوده ایم.

آخرین خبر : فیلم سینمایی بهت سه شنبه در تاریخ 25 شهریور ماه 1399 وارد بازار نماش خانگی میشود و ما نیز لینک های دانلود را در آن تاریخ در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد

داستانی متفاوت از چهار شخص متفاوت که در جوان و زندگی اشان با وجود علاقه زیاد به هم نرسیده اند و حال پس از مدت 20 سال که به طور ناگهان به یک دیگر برخورده اند میخواهند به سمت علاقه مندی های خود بروند اما مشکلی بزرگ بر سر راهشان می باشد فرزندان آن ها باید رضایت یک وصلت را بدهند رضایتی که مطمئن برایشان آسان نخواهد بود.

بخش دانلود
1 باکس دانلود
لینک‌های دانلود قانونی و مصرف اینترنت برای دانلود نیم بها می‌باشد
نظرات و نقدها 0
زدفلیکس
شب
روز