ریک و مورتی | Rick and Morty 2013-2020

ریک و مورتی | Rick and Morty 2013-2020

| |

دانلود انیمیشن سریالی ریک و مورتی

درباره انیمیشن سریالی ریک و مورتی

ریک و مورتی ( Rick and Morty )، یک مجموعه تلویزیونی کمدی موقعیت انیمیشنی ویژه رده‌ی سنی بزرگسالان آمریکایی است که توسط جاستین رویلند و دن هارمون برای شبکه ادالت سویم تهیه شده‌است. داستان این سریال حول محور ریک، یک دانشمند دیوانهٔ دائم‌الخمر و مورتی اسمیت نوهٔ پریشان‌احوال و منزوی او که وقت خود را میان خانواده و ماجراجویی‌های علمی پدربزرگش تقسیم کرده، می‌گذرد. صداپیشگی هر دو شخصیت ریک و مورتی بر عهده‌ی جاستین رویلند است.

این سریال، ایده اصلی خود را از سریالی کوتاه به نام the Real Animated Adventure of Doc and Mharti ساخته جاستین رویلند گرفته که براساس فیلم بازگشت به آینده برای جشنواره فیلم کانال 101 ساخته شده بود. بعد از این که شبکه ادالت سویم، برای ایدهٔ سریالی جدید به دن هارمون مراجعه کرد، او و جاستین رویلند شروع به بسط سریالی جدید بر اساس آن دو شخصیت، یعنی داک و مارتی کردند.

این مجموعه برای اولین بار در 2 دسامبر 2013 بر روی آنتن رفت که تحسین منتقدان را به دنبال داشت. در ژانویه 2014، سریال برای فصل دوم نیز تمدید شد که در 26 ژوئیه 2015 بر روی آنتن رفت. در ماه اوت 2015، شبکه ادالت سویم سریال را برای فصل سوم در 14 قسمت تمدید کرد که اول آوریل سال 2017 قسمت اول فصل سومش بر روی آنتن‌ها رفت و قسمت دومش 30 ژوئیه سال 2017 بر روی آنتن‌ها رفت.قسمت اول فصل چهارم در 10 نوامبر 2019 انتشار یافت و قسمت دهم در 31 می 2020 پخش شد.

شخصیت‌ها

  • ریک سانچز (با صداپیشگی جاستین رویلند) نابغهٔ الکلی و دانشمند دیوانه، پدر بث، پدرزن جری و پدربزرگ مورتی و سامر است.
  • مورتی اسمیت (با صداپیشگی جاستین رویلند) نوهٔ ۱۴ سالهٔ خوش‌قلب اما پریشان و مضطرب و خنگ ریک سانچز است که مرتباً پایش به اتفاقات و ماجراجویی‌های ریک کشیده می‌شود.
  • بث اسمیت (قبل از ازدواج، بث سانچز. با صداپیشگی سارا چالک) دختر ریک، همسر جری و مادر مورتی و سامر است. او جراح قلب اسبها و یک دامپزشک است.
  • جری اسمیت (با صداپیشگی کریس پارنل) پدر سامر و مورتی، همسر بث و داماد ریک است که معمولاً با ماجراجویی‌های ریک با مورتی مخالف است و از بابت تأثیر مخرب او بر مورتی نیز نگران.
  • سامر اسمیت (با صداپیشگی اسپنسر گرمر) خواهر ۱۷ سالهٔ بزرگتر مورتی، معمولاً دارای دلمشغولی‌های سطحی نوجوانانه و عقدهٔ بروزرسانی روزمره وضعیتش در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک است. او به خاطر حضور کمترش در ماجراجویی‌ها نسبت به مورتی احساس حسادت می‌کند. در فصل دوم او بیشتر ریک و مورتی را در ماجروجویی‌هایشان همراهی می‌کند.

 

An animated series on adult-swim about the infinite adventures of Rick, a genius alcoholic and careless scientist, with his grandson Morty, a 14 year-old anxious boy who is not so smart, but always tries to lead his grandfather with his own morale compass. Together, they explore the infinite universes; causing mayhem and running into trouble.

 

برای دانلود انیمیشن سریالی ریک و مورتی به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

 

دانلود فصل اول ریک و مورتی Rick and Morty Season 1

کیفیت 480p

کیفیت 720p

 

دانلود فصل دوم ریک و مورتی Rick and Morty Season 2

کیفیت 480p

کیفیت 720p

 

دانلود فصل سوم ریک و مورتی Rick and Morty Season 3

کیفیت 480p

کیفیت 720p

 

دانلود فصل چهارم ریک و مورتی Rick and Morty Season 4

کیفیت 480p

کیفیت 720p

 

  • 11 اکتبر 2020
  • 0
  • 151 views
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران