بربرها | Barbarians
شب
روز

بربرها | Barbarians

از 1 رای
زیرنویس فارسی
محصول : Germany
کارگردان : وارد نشده
سال ساخت : 2020
زمان :0 ساعت و 0 دقیقه
رده بندی سنی : مناسب برای سنین بالای 17 سال
خلاصه داستان :

سریال بربرها (Barbarians) داستان نبرد معروف جنگل توتوبورگ ، که در آن جنگجویان ژرمنی پیشروی شمال امپراتوری روم را در سال 9 میلادی متوقف کردند ، مورد توجه “بربرها” قرار دارد.

دانلود سریال Barbarians , سریال بربرها با زیرنویس فارسی

دانلود سریال بربرها با لینک مستقیم

دانلود سریال Barbarians با زیرنویس فارسی | امتیاز 7.3 از IMDb

قسمت 06 از فصل اول نسخه زبان اصلی قرار گرفت

خلاصه داستان سریال بربرها

سریال بربرها (Barbarians) داستان نبرد معروف جنگل توتوبورگ ، که در آن جنگجویان ژرمنی پیشروی شمال امپراتوری روم را در سال 9 میلادی متوقف کردند ، مورد توجه “بربرها” قرار دارد.

 درباره سریال بربرها

مینی سریال آلمانی و جدید نتفلیکس تحت عنوان Barbarians – “بربرها” بر اساس یکی از معروف‌ترین لحظات تاریخی اروپای قرون وسطی شکل گرفته است. این حادثه تاریخی پیرامون جنگِ جنگل توتوبورگ بین قبیله ژرمنی‌ها و امپراطوری روم بوده است. سریال بربرها محصول کشور آلمان و در ژانر اکشن ، تاریخی می‌باشد و به کارگردانی در سال 2020 ساخته شده است. در سریال بربرها بازیگرانی چون Bernhard Schütz، David Schütter، Jeanne Goursaud، Laurence Rupp، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان سریال بربرها ( خطر اسپویل )

داستان سریال «بربرها» در دوران نبرد جنگل توتبورگ روایت می‌شود. بنابراین با یک سریال تاریخی-حماسی روبرو هستید که البته دلیلی برای محدودکردن خودش به وقایع تاریخی ندارد و گریزهای جالبی به درام‌های عاشقانه هم می‌زند. فرارفتن سریال‌های تاریخی از محدودیت‌های ژانر جماسی-تاریخی اتفاقی است که در چند سال اخیر بیشتر از قبل دیده شده و شاید دلیل اصلی آن سرگرم‌کردن هرچه بیشتر تماشاگر باشد. این قاعده در سریال «بربرها» هم وجود دارد. با این حال این سریال در رسیدن به جذابیتی که برخی از رقبای مشابهش دارند، ناتوان به نظر می‌رسد. شاید ضعف‌های سریال «بربرها» را باید در تعداد کم اپیزودهای آن جستجو کرد. این مینی سریال تنها ۶ اپیزود دارد و تماشای آن زمان زیادی هم نمی‌خواهد. از آن‌جایی که سریال روایت‌های محدودی را برای به‌تصویرکشیدن انتخاب کرده، محدودتر بودن سریال نسبت به رقبایی مانند «وایکینگ‌ها» قابل قبول به نظر می‌رسد.

سریال تماشاگرش را با قوم‌های پراکنده‌ای ملت بربرها آشنا می‌کند. آن‌ها به صورت قبیله‌ای زندگی می‌کنند اما نیاز دارند به یک اتحاد کامل دست پیدا کنند. چراکه به نظر می‌رسد شرایط به سرعت در حال تغییر است و احتمالا وضعیت حالت خطرناکی پیدا می‌کند. به همین دلیل رهبر این قبایل، گروهی را از میان بربرها انتخاب می‌کند تا برای مذاکره با امپراطوری روم وارد عمل شوند. اما در شرایطی که بربرها امیدوار هستند شرایط تغییر کند، نبرد بزرگی شکل می‌گیرد که هیچکس انتظارش را ندارد.

سریال «بربرها» با شروع جنگ تاریخی میان نیروهای رومی و ژرمنی به اوج خود می‌رسد. البته سریال در روایت این درگیری تاریخی خیلی هم قدرتمند ظاهر نمی‌شود و از ظرفیت‌های حماسی-اکشن این جنگ فراموش‌نشدنی به خوبی استفاده نمی‌کند. به همین دلیل عامل اصلی تنش‌ میان شخصیت‌های سریال حول محور شخصیت آرمینیوس قرار می‌گیرد. او که سال‌ها پیش توسط پدرش به رومی‌ها بخشیده شده حالا در برابر خانواده‌اش قرار می‌گیرد. این همان اتفاقی است که سریال را وارد سطح جدیدی می‌کند.

 

The famous battle of the Teutoburg Forest, in which Germanic warriors halted the northward advance of the Roman Empire in AD 9, is the focus of “The Barbarians

 

برای دانلود سریال بربرها با زیرنویس فارسی و ترافیک نیم بها به باکس دانلود مراجعه نمایید.

بخش دانلود
6 فصل اول زبان اصلی
HD ترافیک مصرفی برای دانلود و تماشا نیم بها میباشد
نظرات و نقدها 0
زدفلیکس
شب
روز