کشور: ایالات متحده

1917

1917

1917
8.3
ژانر : - -
1 ساعت و 59 دقیقه
دوبله فارسی
سانسور شده

6 آوریل 1917. هنگامی که یک هنگ برای جنگ در اعماق قلمرو دشمن جمع می شود ، دو سرباز مأموریت می یابند تا با زمان مسابقه دهند و پیامی را ارائه دهند که باعث می شود 1600 نفر از حرکت مستقیم در یک دام مرگبار جلوگیری کنند.

مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست | SpiderMan No Way Home
8.7
2 ساعت و 28 دقیقه
زیرنویس فارسی
دوبله فارسی
سانسور شده

با فاش شدن هویت مرد عنکبوتی، پیتر از دکتر استرنج کمک می خواهد. وقتی یک طلسم اشتباه می‌شود، دشمنان خطرناکی از دنیاهای دیگر ظاهر می‌شوند و پیتر را مجبور می‌کنند تا معنای واقعی مرد عنکبوتی بودن را کشف کند.

نسخه جدید با کیفیت HDTC منتشر شد.
دانلود
جوکر | Joker 2019
8.4
2 ساعت و 2 دقیقه
دوبله فارسی

در شهر گاتهام ، آرتور فلک ، کمدین دچار مشکل روانی ، مورد بی اعتنایی و بدرفتاری جامعه قرار می گیرد. سپس او مارپیچ نزولی انقلاب و جنایت خونین را آغاز می کند. این مسیر او را با چهره دیگر خود یعنی جوکر رو در رو می کند.

مشاوره دکتر برای شاعران غمگین | Dr. Bird’s Advice for Sad Poets
6.1
1 ساعت و 49 دقیقه
دوبله فارسی

در دنیای هیجانی ، وحشی و طنز آمیز جیمز ویتمن ، شانزده ساله ، ما تلاش او را برای غلبه بر اضطراب و افسردگی با مشاوره گرفتن از دکتر برد - درمانگر کبوتر خیالی - در پی خواهرش می بینیم.

خودجوش | Spontaneous
6.5
1 ساعت و 41 دقیقه
دوبله فارسی

خود را برای داستان عشق وحشتناک بلوغ در مورد بزرگ شدن و منفجر شدن آماده کنید. هنگامی که دانش آموزان در مدرسه خود شروع به انفجار می کنند (به معنای واقعی کلمه) ، سالمندان مارا و دیلن برای زنده ماندن در دنیایی که هر لحظه ممکن است متعلق به آنها باشد ، تلاش می کنند.