ژانر‌ها: درام

1917

1917

1917
8.3
ژانر : - -
1 ساعت و 59 دقیقه
دوبله فارسی
سانسور شده

6 آوریل 1917. هنگامی که یک هنگ برای جنگ در اعماق قلمرو دشمن جمع می شود ، دو سرباز مأموریت می یابند تا با زمان مسابقه دهند و پیامی را ارائه دهند که باعث می شود 1600 نفر از حرکت مستقیم در یک دام مرگبار جلوگیری کنند.

جوکر | Joker 2019
8.4
2 ساعت و 2 دقیقه
دوبله فارسی

در شهر گاتهام ، آرتور فلک ، کمدین دچار مشکل روانی ، مورد بی اعتنایی و بدرفتاری جامعه قرار می گیرد. سپس او مارپیچ نزولی انقلاب و جنایت خونین را آغاز می کند. این مسیر او را با چهره دیگر خود یعنی جوکر رو در رو می کند.

چهره | Chehre
6.6
2 ساعت و 19 دقیقه
دوبله فارسی

مردی 80 ساله با علاقه به بازی های واقعی در داستانی درباره حق و باطل. این داستان درباره تصمیماتی است که فرد در طول زندگی خود می گیرد و این واقعیت است که هر تصمیمی بازتاب، شنیدن و قضاوت خود را دارد.

شرق | The East
6.9
2 ساعت و 17 دقیقه
دوبله فارسی

یک سرباز هلندی جوان که برای سرکوب تلاش‌های استقلال پس از جنگ جهانی دوم در مستعمره هلند در اندونزی اعزام شده است، زمانی که به جوخه نخبه فرماندهی بی‌رحم می‌پیوندد، خود را بین وظیفه و وجدان سرگردان می‌بیند.

مشاوره دکتر برای شاعران غمگین | Dr. Bird’s Advice for Sad Poets
6.1
1 ساعت و 49 دقیقه
دوبله فارسی

در دنیای هیجانی ، وحشی و طنز آمیز جیمز ویتمن ، شانزده ساله ، ما تلاش او را برای غلبه بر اضطراب و افسردگی با مشاوره گرفتن از دکتر برد - درمانگر کبوتر خیالی - در پی خواهرش می بینیم.