logo نسخه جدید اپلیکیشن زدفلیکس
دانلود انیمیشن Batman: Death in the Family

دانلود انیمیشن Batman: Death in the Family (2020)

Batman: Death in the Family

کیفیت 1080p_HQ با دوبله و زیرنویس فارسی قرار گرفت
ژانرها:
مدت زمان: 96 دقیقه کشور: رده سنی:

در این اولین فیلم انیمیشن تعاملی DC باید درباره سرنوشت جیسون تاد تصمیم بگیرید. آیا جیسون تاد زنده خواهد ماند یا می‌میرد؟ بتمن و جوکر چه خواهند شد؟ آیا واقعاً مرگ در خانواده بتمن رخ میدهد؟ پاسخ در دست شما خواهد بود. عاقلانه انتخاب کنید…

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

خلاصه این انیمیشن (توجه کنید که در ادامه داستان این انیمیشن اسپویل خواهد شد)

برای دانلود انیمیشن بتمن مرگ در خانواده Batman: Death in the Family به باکس دانلود مراجعه کنید.

قالب

مرگ در خانواده یک انیمیشن به صورت تعامل بینندگان است. در هنگام انتخاب داستان، بیننده ده ثانیه فرصت دارد تا انتخاب کند یا به صورت پیش فرض برای او انتخاب انجام می‌شود. میانگین زمان تماشای فیلم ۹۵ دقیقه و دارای ۷ پایان پشت سرهم است است.

داستان

بتمن با این باور که جیسون تاد در مبارزه با جرم و جنایت بیش از حد از خشونت استفاده می‌کند و تصمیم می‌گیرد از او دیگر به عنوان رابین استفاده نکند. جیسون با ناراحتی بتمن و گاتهام سیتی را ترک می‌کند. این دو در بوسنی متحد می‌شوند تا با راس الغول و جوکر که با هم کار می‌کنند تا اورانیوم کافی را برای ایجاد بمب‌های کثیف رادیواکتیوی بدزدند مقابله کنند. در حالی که بتمن مانع از رساندن اورانیوم به آن سوی مرز توسط مردان رأس الغول می‌شود، جوکر رابین را دستگیر می‌کند و به طرز وحشیانه ای او را با دیلم کتک می‌زند، در نهایت رابین در انباری که بمب‌گذاری شده‌است کشته می‌شود. برای دانلود انیمیشن بتمن مرگ در خانواده Batman: Death in the Family به باکس دانلود مراجعه کنید.

مرگ رابین

در صورتی که رابین کشته بشود، اتفاقات بتمن: پشت نقاب سرخ به‌طور طبیعی رخ می‌دهد. راس الغول خود را در حادثه مرگ جیسون گناهکار می‌بیند و از گودال لازاروس برای احیای جیسون استفاده می‌کند و پس از آن جیسون تبدیل به رد هود می‌شود و جنگی را علیه بتمن و بلک ماسک به راه می‌اندازد. این اتفاق سبب می‌شود که بلک ماسک برای رهایی از شر رد هود، جوکر را از تیمارستان آرکهام آزاد کند. رد هود جوکر را دستگیر می‌کند و بتمن را مجبور می‌کند که بین کشتن جوکر یا او تصمیم بگیرد. بتمن موفق می‌شود از کشتن هر دوی آن‌ها جلوگیری کند، اما رد هود ناپدید می‌شود. بروس خلاصه ای از آن اتفاقات را برای سوپرمن شرح می‌دهد و سوپرمن بروس را به خاطر شجاعتش در رویارویی با نفسش تحسین می‌کند و به او در جستجو برای یافتن جیسون کمک می‌کند.

تظاهر به مردن رابین

جیسون از انفجار جان سالم به در می‌برد، اما به شدت مجروح می‌شود و باید صورتش را با بانداژ بپوشانند. او همچنین به شدت آسیب دیده‌است و بتمن را مقصر وضعیت اسفناک خود می‌داند. او در حالی که بانداژها را روی سرش نگه می‌دارد، لباس جدید رابین را می‌پوشد و به هاش تبدیل می‌شود و به طرز وحشیانه ای چندین جنایتکار گاتهام مانند چیتا، ریدلر و بلک ماسک را به قتل می‌رساند. او در نهایت توسط تالیا الغول پیدا می‌شود که به او کمک می‌کند تا جوکر را پیدا کند و بکشد در ازای این کار جیسون موافقت می‌کند دیمین پسر شیرخوار بروس را بزرگ کند. جیسون موافقت می‌کند و مخفیانه برنامه‌ریزی می‌کند تا در نهایت دیمین را علیه هر دو والدین بیولوژیکی خود قرار دهد.

بتمن رابین را نجات می‌دهد

برخلاف دو گزینه دیگر، این نسخه چندین مسیر انشعابی را ارائه می‌دهد. بتمن موفق می‌شود رابین را از انبار خارج کند اما در اثر انفجار کشته می‌شود. بروس در هنگام مرگ سعی می‌کند جیسون را متقاعد کند که از جوکر انتقام نگیرد و برای خانواده اش قوی باشد. جیسون، آلفرد و باربارا گوردون بروس را در کنار والدینش دفن می‌کنند و دیک گریسون جانشین او به عنوان بتمن می‌شود. سپس بیننده تصمیم می‌گیرد که جیسون از جوکر انتقام گرفته و او را بکشد یا این که او را زنده بگذارد.

کشتن جوکر

جیسون به یک داینر محلی می‌رود و گزارش جدیدی در مورد بتمن می‌بیند. مردی که کنار او نشسته‌است متوجه می‌شود که این همان بتمن نیست و احتمالاً نایت وینگ است. وقتی جیسون از او می‌پرسد که کیست، مرد ادعا می‌کند که بتمن را می‌شناسد و در کنار او جنگیده‌است، اما اکنون او فرد جدیدی شده‌است و تلاش می‌کند زندگی خود را از نو آغاز کند. او با یادآوری خاطراتش، شوخی ای را برای جیسون تعریف می‌کند که یک بار به بتمن گفته بود و باعث می‌شود جیسون متوجه شود که این شوخی برای همان زمانی است که باربارا گوردون از ناحیه ستون فقرات مورد اصابت گلوله قرار گرفت و این مرد همان جوکر است که تغییر چهره داده، جیسون هویت خود را با تکرار کلمات انتهایی که جوکر در انبار به او گفته بود، فاش می‌کند و پس از آن با تفنگ، گلوله ای به پیشانی جوکر شلیک میکند، جوکر به زمین افتاده و دستانش رنگ گریم را از روی صورتش پاک می‌کند و با لبخندی می‌میرد. اندکی بعد، دو افسر پلیس GCPD برای دستگیری جیسون از راه می‌رسند. سپس بیننده این گزینه را دارد که انتخاب کند که آیا جیسون خودش را تحویل دهد یا فرار کند.

اگر جیسون خود را تسلیم کند، به حبس ابد محکوم می‌شود. و او شخصیت “Jailbird” را می‌پذیرد تا بتواند در درون زندان به این شکل به عدالت مورد نظر خود عمل کند.

اگر جیسون فرار کند، تبدیل به یک ضدقهرمان می‌شود که به رد رابین معروف است و تصمیم می‌گیرد از جنایت کاران گاتهام انتقام بگیرد. در نهایت، او در یک مرکز خرید با دوچهره مبارزه می‌کند. پس از شکست خوردن رد رابین، دوچهره سکه خود را برمی‌گرداند تا سرنوشت رد رابین را مشخص کند. بیننده می‌تواند تصمیم بگیرد که سکه در کدام طرف قرار می‌گیرد:اگر در طرف بد قرار بگیرد، دوچهره تصمیم می‌گیرد از مرگ رد رابین چشم پوشی کند، زیرا او معتقد است که زنده گذاشتن جیسون، سرنوشتی بدتر از مرگ برای او دارد. در نهایت، جیسون به خاطر کاری که انجام داده‌است، احساس گناه می‌کند و از مبارزه با جرم و جنایت بازنشسته می‌شود.

اگر به طرف خوب برسد، دوچهره تصمیم می‌گیرد رد رابین را بکشد، زیرا او معتقد است که به گاتهام این گونه لطف می‌کند. البته پیش از این کار به وسیله تپانچه برقی توسط تیم دریک مورد هدف قرار می‌گیرد. تیم جیسون را متقاعد می‌کند که با یادآوری سخنان در حال مرگ بتمن، از جان دوچهره بگذرد. جیسون در نهایت راه خود را تغییر می‌دهد، به خانواده خفاش بازمی‌گردد و تیم را به عنوان دستیار جدیدش، بت‌کید، قبول می‌کند.

گرفتن جوکر

جیسون تلاش می‌کند تا به قول خود به بروس مبنی بر کشتن جنایتکارانی که با او می‌جنگد عمل کند. برای جلب توجه جوکر، جیسون شخصیت قبلی کله قرمزی شاهزاده دلقک جنایت را پذیرفته و جنگ خونینی را با دنیای جنایتکار گاتهام به راه می‌اندازد. او در نهایت موفق می‌شود جوکر را از مخفیگاه بیرون بیاورد و در یک مبارزه او را شکست دهد. جوکر از چیزی که جیسون تبدیل شده بسیار خوشحال است و می‌گوید که اکنون جیسون جانشین او بیشتر از بتمن است. جیسون که خاطراتش از کشتن جنایتکاران را سرکوب کرده‌است، ناگهان متوجه می‌شود که چه کرده‌است. سپس بیننده می‌تواند یک بار دیگر تصمیم بگیرد که آیا جیسون جوکر را بکشد یا نه.

صرف نظر از اینکه کدام گزینه انتخاب می‌شود، رد هود به یک فراری تحت تعقیب تبدیل می‌شود و توسط پلیس و دیک تعقیب می‌شود. یک شب در بالای برج صنایع وین، جیسون با تالیا و بروس وین احیا شده روبرو می‌شود. تالیا فاش می‌کند که بروس را با گودال لازاروس زنده کرد، اما او در این فرایند دیوانه شد و فقط می‌تواند بگوید ” زور-ان-آر “. او به جیسون این شانس را می‌دهد که در لیگ سایه‌ها به آن‌ها بپیوندد، اما او نپذیرفت و با بتمن مبارزه کرد. بیننده می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا جیسون تا سر حد مرگ با بتمن می‌جنگد یا سعی می‌کند او را نجات دهد.

اگر رد هود تا سر حد مرگ با بتمن بجنگد، بتمن را با چاقوی خود به‌طور مرگبار زخمی می‌کند و بروس را به سمت بمب مخفی فعال می‌کند که جیسون، تالیا و خودش را می‌کشد.

اگر رد هود سعی کند بتمن را نجات دهد، جیسون بروس را تیز می‌کند و تالیا را شکست می‌دهد. دیک کمی بعد می‌رسد و بروس و جیسون را به وین مانور می‌برد. باربارا گوردون در نقش «اوراکل» دیک به مبارزه با جرم و جنایت بازمی‌گردد، در حالی که جیسون مکث می‌کند تا از آسیب‌دیدگی بهبود یابد. بروس در غار خفاش حبس می‌شود، زیرا خانواده خفاش‌ها تلاش می‌کنند راهی برای درمان او از اثرات گودال لازاروس بیابند. بروس آخرین کلماتی را که پدرش به او گفت، به یاد می‌آورد، در مورد اینکه چگونه یک مراقب نقابدار مانند زورو در گاتهام مورد استقبال قرار نمی‌گیرد و مردم «زورو را در آرکام» قفل می‌کنند. این سه کلمه در سر بروس طنین انداز می‌شود و “Zur-En-Arrh” به عنوان یک مانترای تکه‌تکه شده از عبارت آشکار می‌شود.

خلاصه داستان:

در این اولین فیلم انیمیشن تعاملی DC باید درباره سرنوشت جیسون تاد تصمیم بگیرید. آیا جیسون تاد زنده خواهد ماند یا می‌میرد؟ بتمن و جوکر چه خواهند شد؟ آیا واقعاً مرگ در خانواده بتمن رخ میدهد؟ پاسخ در دست شما خواهد بود. عاقلانه انتخاب کنید… برای دانلود انیمیشن بتمن مرگ در خانواده Batman: Death in the Family به باکس دانلود مراجعه کنید.

درباره انیمیشن:

فیلم بتمن: مرگ در خانواده (Batman: Death in the Family) یک انیمیشن اکشن به کارگردانی براندون ویتی است که توسط کمپانی دی سی و برادران وارنر تهیه و در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. در نسخه اصلی این انیمیشن هنرمندانی چون بروس گرینوود، وینسنت مارتلا، جان دیماجیو، زرا فیضل، کیمبرلی بروکس، نیک کارسن، گری کول، کیت فرگوسن و نولان نورث به صداپیشگی بجای شخصیت های فیلم پرداخته اند. نسخه دوبله فارسی سانسور شده این فیلم انیمیشنی مهیج و جذاب را هم اکنون میتوانید با لینک مستقیم رایگان از سایت زدفلیکس دانلود و تماشا کنید. دوبله این اثر محصولی از موسسه سورن میباشد. برای دانلود انیمیشن بتمن مرگ در خانواده Batman: Death in the Family به باکس دانلود مراجعه کنید.

  • جوایز: 1 نامزدی
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Jim Aparo (based on: Batman: A Death in the Family by), Bob Brown (character created by: Talia al Ghul), Gerry Conway (character created by: Jason Todd), Bill Finger (created by: Batman), Dick Giordano (character created by: Talia al Ghul), Bob Kane (created by: Batman), Don Newton (character created by: Jason Todd), Denny O'Neil (character created by: Talia al Ghul), Jim Starlin (based on: Batman: A Death in the Family by), Brandon Vietti

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

نحوه ثبت نام در سایت زدفلیکس چگونه است؟

ثبت نام در زدفلیکس با شماره تلفن همراه انجام می ‌گیرد. پس از انتخاب گزینه عضویت، شماره تلفن همراه خود را وارد می‌ کنید. سپس کد تایید از طریق پیامک برای شما ارسال می‌ شود. پس از وارد کردن کد، شما وارد سایت می‌شوید. برای درج اطلاعات نظیر نام کاربری و رمز عبور میتوانید از پنل کاربری اقدام کنید. رمز عبور انتخابی می ‌بایست ترکیبی از کاراکترهای عدد و حرف بوده و بیشتر از چهار کاراکتر باشد.

چگونه می ‌توانم فیلم‌ ها و سریال های زدفلیکس را دانلود کنم؟

شما می‌توانید با هر دستگاه و سیستم عاملی فیلم‌ها و سریال‌های داخل سایت را دانلود کنید. برای دانلود با سرعت بیشتر می‌توانید از دانلودر استفاده نمایید.

آیا فیلم و سریال درخواستی را قرار می‌دهید؟

بله فیلم و سریال مورد نظر خود را از پنل کاربری درخواست دهید تا پس از بررسی در صورت امکان در سایت قرار گیرد.

چرا بعضی از فیلم‌ها و سریال‌ها صدا و یا زیرنویس ندارند؟

اگر فیلم و یا سریال را دانلود کرده‌اید از پلیرهای مختلف و قدرتمند نظیر VLC و KMP استفاده نمایید، و اگر در پخش آنلاین مشکل داشتید در پنل کاربری به بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.

داستان سریال

در این اولین فیلم انیمیشن تعاملی DC باید درباره سرنوشت جیسون تاد تصمیم بگیرید. آیا جیسون تاد زنده خواهد ماند یا می‌میرد؟ بتمن و جوکر چه خواهند شد؟ آیا واقعاً مرگ در خانواده بتمن رخ میدهد؟ پاسخ در دست شما خواهد بود. عاقلانه انتخاب کنید…